Biuro zamknięte – praca zdalna.

Szanowni Państwo,

Aktualizacja:
Z uwagi na brak poprawy sytuacji w zakresie bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego i wprowadzonego w Polsce stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w nawiązaniu do wcześniej przekazanej wiadomości informujemy, że dla własnego oraz Państwa bezpieczeństwa przedłużamy czas pracy zdalnej naszego biura do odwołania.
Tak jak informowaliśmy, jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym i mailowym, a w razie konieczności także osobistym, przy zachowaniu niezbędnych procedur bezpieczeństwa.
Informacje dotyczące formy pracy naszego biura będziemy na bieżąco aktualizować w komunikatach mailowych oraz na naszej stronie www jeśli tylko sytuacja ulegnie zmianie.

……………………………………………………………………………………………………………….

Z uwagi na sytuację sanitarno – epidemiologiczną w Poznaniu i w Polsce, która związana jest z występowaniem kolejnych przypadków zachorowań na COVID-19 wynikających z zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, dla zachowania bezpieczeństwa własnego oraz naszych klientów i kontrahentów, podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszego biura od dnia 16 marca 2020 r. na okres przynajmniej dwóch tygodni i wdrożenia pracy zdalnej.

Oznacza to, że nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w zakresie kontaktu telefonicznego oraz mailowego w dotychczasowym zakresie jednak wszelkie spotkania i kontakty osobiste zostają ograniczone do niezbędnego minimum i będą podejmowane jedynie w przypadkach koniecznych jak np. sytuacje awarii, czy konieczność podpisania terminowych dokumentów.

Wszystkie spotkania, zarówno te planowane jak i te już umówione, które mogą być odłożone w czasie, zostaną przełożone na późniejsze terminy, które będziemy uzgadniać na bieżąco.

Nasze telefony alarmowe działają tak jak dotychczas, naszych najemców prosimy więc o korzystanie z nich zgodnie z zapisami umów, bądź odrębnych dokumentów oraz wg informacji podanych na naszej stronie internetowej.

Zespół PU Administracja